آموزش حرفه ای اسنوکر با بَری استارک (دوبله فارسی)

نام استاد: بَری استارک مجموع تعداد ویدیوها: ۲۶ مدت زمان آموزش: ۰۱:۲۳:۳۹
دوبله

درباره آموزش

بری استارک، ساکن شهر ناتینگهام انگلستان، یکی از پیشکسوتان مربیگری اسنوکر با تجربه ای غنی در زمینه آموزش حرفه ای اسنوکر در جهان است. او در آکادمی شفیلد فعالیت های گسترده ای با افراد آماتور و حرفه ای داشته و هدفش از تهیه این ویدئو های آموزشی انتقال تجربیات و دانش وسیع خود و به اشتراک گذاشتن آن با همه کسانی است که مشتاق افزایش توانایی و مهارت، اصطلاح تکنیک و به طور کلی لذت بردن از این بازی فوق العاده هستند.

ویدیوها

  • مجموع تعداد ویدیوها: ۲۶
  • مدت زمان آموزش: ۰۱:۲۳:۳۹

نظرها

امیر مهدی - ۱۳۹۹/۵/۲۲

سلام برای دیدن هر بخش چند دونینو شارژ باید داشته باشیم؟

سلام همراه گرامی - از اینکه به خانواده بزرگ دونینو پیوستید مفتخریم. شما می توانید نسبت به خرید یکی از بسته های اشتراک دونینو شارژ پایه (10)، فراگیر(30)، برتر(100) و ممتاز(500) از قسمت " خرید دونینو شارژ " اقدام و با انتخاب ویدیوی مورد نظرتان از هر دوره آموزشی، آنها را مشاهده فرمایید. در نظر داشته باشید با خرید هر ویدیوی دوبله فارسی، تعداد ۳ دونینو شارژ از حساب شما کسر می گردد. بطور مثال با خرید بسته اشتراک پایه، تعداد 10 دونینو شارژ به حساب کاربری شما منظور گردیده و امکان مشاهده حداکثر 3 ویدیوی دوبله فارسی را خواهید داشت.

Amir - ۱۳۹۹/۴/۲۰

با سلام آیا با یک بار خریدن یک ویدیو، بصورت دائمی قابل تماشا کردن خواهد بود؟ یا اینکه این ویدیو مدت معینی با هر بار خرید، در دسترس قرار میگیره؟

سلام همراه گرامی - هر ویدیوی آموزشی خریداری شده در بخش " آموزشهای من " پنل حساب کاربری شما به صورت دائمی و به مدت نامحدود قابل مشاهده می باشد. با تشکر از همراهی شما

عیسی - ۱۳۹۹/۳/۳۱

باسلام قیمت مجموعه کامل اموزش اسنوکر چقدره و روش خریدش چجوریه

سلام همراه گرامی، برای مشاهده ویدیو های آموزشی این مجموعه بی نظیر، پس از ثبت نام نسبت به خرید یکی از بسته های اشتراک دونینو شارژ از قسمت " خرید دونینو شارژ" اقدام و پس از آن با انتخاب و خرید ویدیوهای مورد نظرتان، آنها را مشاهده فرمایید. لازم به ذکر است این ویدیو های آموزشی بصورت انفرادی و نه بصورت یک مجموعه قابل خرید و مشاهده است و در حال حاضر 26 قسمت از این مجموعه بر روی سایت قابل خرید و مشاهده می باشد. قسمتهای بعدی به زودی بر روی سایت قرار خواهند گرفت.

ارسال نظر

آموزش های مرتبط