درباره دونینو

دونینو رو بیشتر بشناس

  •  

استعداد یک پدیده جهانی و همگانی است، اما فرصت های آموزش، یادگیری و پرورش استعداد ها اینگونه نیستند...!

با ظهور اینترنت و ایجاد دسترسی به منابع و مراجع آموزشی روز دنیا، هر کس در هر زمان و مکان، امکان یادگیری مهارت ها و تخصص های لازم جهت رشد و تعالی کیفیت زندگی و به واقعیت پیوستن رویاهای خود را خواهد داشت.

دونینو اولین سامانه آموزش آنلاین کشور با دوبله حرفه ای فارسی می باشد که ویدیوهای آموزشی برترین اساتید روز دنیا را در زمینه های گوناگون با بالاترین سطح کیفی تهیه و تولید نموده و به آسانی در اختیار همگان قرار می دهد. شما نیز هم اکنون می توانید با خرید دونینو شارژ خود به خانواده بزرگ دونینو بپیوندید تا به سبکی نوین مهارت های پیشرفته و تخصص های به روز جهان را به زبان شیرین فارسی در هر زمان و مکان با یک کلیک بیاموزید.

دونینو باور دارد که بهترین روش آموزش همیشه در کلاس های رسمی مدارس ، دانشگاه ها، آموزشگاه ها و منابع مختلف سنتی آموزشی یافت نمی شوند. امروزه می توانیم برترین آموزش ها و اساتید معتبر جهان را تنها با فشردن چند دکمه به خانه هایمان دعوت کنیم.

دونینو با خلق ایده ای نوین و ایجاد فرصتی فراگیر، سعی در کمک به همگان جهت ارتقاء کیفیت و بهبود سبک زندگی را فراهم آورده است.

با خرید بسته های "دونینو شارژ" ، امکان دسترسی به مجموعه ای ارزشمند از به روزترین و برترین ویدیو های آموزشی با دوبله حرفه ای فارسی و کیفیتی مطلوب را خواهید داشت.